У Вінниці відбудеться обговорення Стратегії розвитку туризму міста

19:48
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці, 7 вересня, відбудуться громадські слухання з обговорення проєкту Стратегії розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Як пише Вінницька міська рада, обговорення розпочнуться наступного понеділка, о 18:30 год, у хабі “Місто змістів” (вулиця Пушкіна, 11). Організатором громадського обговорення є департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Ознайомитися з проектом Стратегії розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року можна ТУТ, а зі звітом СЕО – за ЦИМ посиланням.

Стратегія розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року розроблена за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Над документом з липня 2019 року працювали департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради спільно з експертами ПРОМІС із залученням робочої групи з числа рестораторів, готельєрів, музейників, істориків, туроператорів, тощо. Всього до роботи долучилися близько 60 представників та представниць туристичної сфери міста, які працювали над розробкою SWOT-аналізу, візією, стратегічними напрямками, новими туристичними продуктами і проектами. Також перелік проектних ідей могли наповнювати самі вінничани й вінничанки у форматі відкритого збору та туристичного хакатону.

Стратегія розвитку туризму міста Вінниці скерована на покращення умов життя мешканців міста, гостей, туристів та інвесторів через поліпшення бізнес- та інвестиційного клімату, його культурної привабливості, якості міського середовища та системи надання ринкових і неринкових послуг. Вказаний документ визначить хід розвитку туризму у місті на найближчі 10 років.

У зв’язку з епідемією, учасників просять попередньо зареєструватися за телефоном 59-51-55 або за ЦИМ посиланням. Реєстрація учасників, безпосередньо на громадських слуханнях, відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

Фото – ВМР

Читайте також: “Туристичні магніти”: на Вінниччині визначили пріоритетні туристичні об’єкти

“Місто ідей”: у Вінниці представили “посібник з використання стилю міста”. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.