У Вінниці релоковані підприємства створили понад 630 робочих місць, де працюють містяни та переселенці

14:45
Become a Patron!

У Вінниці релоковані 121 підприємство, які створили понад 630 робочих місць, де задіяні містяни та внутрішньо переміщені особи. Крім цього, продовжується реалізація інвестиційних проєктів на території громади.

Як повідомляє Вінницька міська рада, з метою релокації запрошують підприємства й до Вінницького індустріального парку.

Ділянки розташовані на території існуючих підприємств, а ми здійснюємо комунікацію між місцевим бізнесом і релокованим. Не буду називати, хто до кого «у гості зайшов», але таких вже з десяток. Окрім того, пропонуємо заходити до Вінницького індустріального парку. Нещодавно підписали меморандум щодо перспектив розміщення там виробництва сільськогосподарської продукції (…), – розповідає міський голова Сергій Моргунов.

Зазначається, що чимало вінницьких підприємств “вже перейшли на воєнні рейки економіки та намагаються нарощувати свої потужності”:

Підприємство Barlinek має на меті надалі працювати та нарощувати виробництво, щоб вийти на довоєнні обсяги. Головне, що підприємство експортує продукцію у 56 країн, в Україну надходить валюта. Таких виробників, звичайно, слід підтримувати.

Зокрема, підприємство ДП «Електричні системи» є одним з тих, що вимушено перевело потужності з Вінниці. Причиною цьому стало те, що підприємство працює на давальницькій сировині без доданої вартості.

Що стосується інвестиційних проєктів, то їх реалізація триває:

Якщо казати про закордонних інвесторів у цілому, то ставлення різне. Австрійська компанія HEAD оцінила ситуацію та через кілька місяців після початку війни відновила роботи по спорудженню заводу. Працюємо з іншими потенційними інвесторами, яких цікавить Вінниця.

Повідомляється, що перед початком війни і португальська компанія «ТіСіЕс» (TCS) підтвердила намір розмістити у місті завод будматеріалів, але задум реалізується пізніше.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Харківське підприємство STALEKS, релоковане до Вінниці, працевлаштувало понад 180 людей

Читайте також: Вже 105 релокованих підприємств: до Вінниці переїхала фірма з Сєвєродонецька, яка займається нафтопродуктами

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.