Харківське підприємство STALEKS, релоковане до Вінниці, працевлаштувало понад 180 людей

16:02
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Підприємство STALEKS, яке релокувалось до Вінницької міської територіальної громади з Харкова, забезпечило працевлаштування понад 180 людей. 

Про це повідомляє заступник голови ВМТГ Андрій Очеретний.

Вказано, що на підприємстві виробляють та пропонують чималий асортимент продукції.

– Це манікюрні ножиці, пушери, лопатки, пінцети для вій, педикюрні тертки тощо. Керівництво зізнається, коли треба було переїжджати, то вирішили рятувати не дороговартісні станки, а людей та ділянки, на яких вже можна працювати. Втім зовсім скоро тут запустять в роботу ще й виробництво стоматологічних інструментів, відповідне обладнання вже перевезли. Поки шукають спеціалістів, які будуть працювати за станками, – зазначає Очеретний.

Підкреслюється, що підприємство STALEKS з Харкова стало одним з перших, що релокувалося у Вінницьку громаду через війну. Тепер, через п’ять місяців, це одне з підприємств, яке створило найбільше робочих місць.

Так, вслід за заводом сюди з Харківщини переїхали 100 людей, які продовжують працювати на підприємстві. Також на STALEKS працює 83 вінничанина.

Представники підприємства, перш ніж зупинитися у Вінниці, побували й в інших містах України.

– В інших містах з площами дуже важко. Крім того, на початку було незрозуміло, що робити і нам була необхідна моральна підтримка. Приїхати у чуже місто і загубитися – такий от досвід. У Вінниці нам реально міська влада допомогла з пошуком необхідного приміщення, проведенням інженерних комунікацій та оформленням документів. Нам вдалося переїхати і запуститися досить швидко, – сказав заступник директора підприємства Тимур Тодуа.

Відео зі сторінки Андрія Очеретного