У Вінниці просять продовжити рух кількох “староміських” “маршруток” до залізничного вокзалу. ПЕТИЦІЯ

10:50
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці пропонують продовжити курсування “староміських” маршрутних таксі 1А, 2А та 14А до залізничного вокзалу. Наразі ці “маршрутки” курсують до площі Перемоги. 

Таку петицію розмістила 19 травня Марина Рудакова. Авторка зазначила, що прохання пов’язане зі значним підвищенням вартості проїзду в маршрутних таксі з 01.06.2021 та обмеженнями у перевезеннях муніципальними автобусами.

– Під час реформування транспортної системи у м. Вінниці в лютому 2012, зазначені маршрути 1, 2, 14 було “оптимізовано” шляхом скорочення маршруту до площі Перемоги, що викликало обурення жителів мікрорайону та значно ускладнило життя пасажирів, які прямують з/на залізничний вокзал. Проте, і тоді міська рада не дослухалася до мешканців Старого міста, які не мають альтернативи у користуванні міським транспортом, крім муніципальних автобусів та маршрутних таксі, інтервал руху, графік, кількість яких давно не задовольняють потреби жителів мікрорайону, – йдеться у петиції.

Станом на сьогодні петиція набрала лише один підпис з 350 необхідних. Підтримати звернення можна ще протягом 13 днів – до 1 червня.

Нагадаємо, з 1 червня у Вінниці зміниться тариф на проїзд у маршрутках, а приватні перевізники перейдуть на безготівкову оплату проїзду.

Як повідомлялося, 29 квітня виконком міської ради переглянув тарифи на проїзд у маршрутних таксі – з 1 червня вартість проїзду у цьому виді громадського транспорту складе 10 гривень. Також затверджено тариф 12 грн за одну поїздку на перевезення пасажирів до приєднаних до Вінниці громад (маршрути №30А та №30Б) і на нічному маршруті №25Н (перевозить пасажирів з 22:00 до 6:00).

Читайте також: З 1 червня у Вінниці зросте вартість проїзду в “маршрутках” та буде безготівкова оплата

Читайте також: У Вінниці просять скасувати круговий рух біля Староміського мосту. ПЕТИЦІЯ

Читайте також: У Вінниці просять облаштувати додаткові пішохідні переходи по вулиці 600-річчя. ПЕТИЦІЯ

Читайте також: Міську раду просять перевірити стан дитячих майданчиків у Вінниці. ПЕТИЦІЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.