Міську раду просять перевірити стан дитячих майданчиків у Вінниці. ПЕТИЦІЯ

13:30
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці зареєстрували петицію, у якій просять перевірити стан дитячих майданчиків міста, закріплених за департаментами Вінницької міської ради, а також зробити їх реконструкцію у поточному (2021) році.

Авторка цієї петиції Юлія Сич стверджує, що стан великих дитячих майданчиків у Вінниці погіршується з кожним роком. У зв’язку із цим вінничанка пропонує зокрема створити окремий відділ у міській раді, який буде займатися моніторингом стану та реконструкцією дитячих майданчиків.

Зауваження

Для прикладу авторка петиції описала стан кількох майданчиків мікрорайону Вишенька.

Далі пряма мова.

Дитячий майданчик біля школи №35: зсунулось та поруйнувалось покриття; посеред майданчика викорчували дерево, а виямку на його місці так і не засипали; демонтували на ремонт гойдалку й так і не повернули на місце; пластик гірок має діри з гострими краями у кількох місцях; деревина на опорах прогнила; кріплення позношувались, через що, зокрема, відірвався один із важких дерев‘яних поручнів та ледь не травмував малу дитину.

Майданчик у Лісопарку: відпав один з елементів декору (велетенський дерев’яний листок); каруселі в аварійному стані належно не функціонують і голосно скриплять.

Майданчик на проспекті Космонавтів (навпроти Прозорого офісу): зламана сходинка при підйомі на велике “містечко”; пружинні гойдалки в аварійному стані (у вертольота та курчатка відпадає основа, у коників уже з рік як лопла одна із пружин); дошки на підлозі в одної з машинок не закріплені й ходять ходором.

Майданчик на проспекті Космонавтів (навпроти АТБ): демонтовано карусель (на місце її повертають уже більше, як 2 роки).

Пропозиції

Зважаючи на це Юлія Сич просить у своєму зверненні зробити таке:

1. Створити окремий відділ, який буде займатися моніторингом стану та реконструкцією дитячих майданчиків, закріплених за департаментами вінницької міської ради (далі ВМР).

2. Раз на місяць проводити перевірку стану обладнання дитячих майданчиків, закріплених за департаментами ВМР, та виконувати усі необхідні ремонтні роботи, аби весь час підтримувати ці об’єкти містобудування у належному стані.

3. Встановити на майданчиках, закріплених за департаментами ВМР, інформаційні стенди, на яких буде зазначено, хто відповідає за кожен з цих об’єктів, та куди можна звернутися, якщо відвідувач помітив неналежний стан обладнання.

4. Пришвидшити процедуру обчислення підрядником вартості ремонту дитячого майданчика біля школи №35, внести зміни до бюджету міста на 2021 рік на найближчій сесії міської ради та провести негайну реконструкцію зазначеного об’єкта.

Ця петиція з’явилася сьогодні, 11 травня, і вже набрала 6 голосів із 350 необхідних для її розгляду. Підтримати звернення можна протягом 14 днів за ЦИМ посиланням

Фото – ілюстративні, з архіву Vежі

Читайте також: ТОП-5 відкритих спортмайданчиків Вінниці. ОГЛЯД

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.