У Вінниці просять облаштувати додаткові пішохідні переходи по вулиці 600-річчя. ПЕТИЦІЯ

11:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці просять облаштувати додаткові пішохідні переходи на частині вулиці 600-річчя. Зокрема, пропонують створити безпечні переходи поблизу Донецького національного університету ім. Стуса та заводу «Форт».

Петицію до міської ради створив вінничанин Дмитро Гостєв. Він зазначає, що у зв‘язку зі збільшенням траспортних засобів у місті, стає важче та небезпечніше переходити дорогу по нижній частині вул. 600-річчя, а саме на ділянці від вулиці Андрія Первозванного до Келецької.

– Особливо не зручно тим, хто там поблизу працює, мешкає, людям похилого віку, матусям з візочками, дітям та студентам. 

Автор петиції порахував, що на верхній ділянці вулиці (від вул. Келецької до Хмельницького шосе) облаштовано шість пішохідних переходів. Водночас на нижній частині вул. 600-річчя лише два переходи: поблизу перехрестя з вул. Андрія Первозванного та з вулицею Келецька

– Ми, як мешканці нижньої частини, вважаємо, що це несправедливо, тому просимо встановити додаткові пішохідні переходи біля Донецького університету та заводу «Форт», — пропонує автор петиції.

Для того, щоб петицію розглянули у міській раді, необхідно зібрати щонайменше 350 підписів. Підтримати звернення можна ще протягом 14 днів за посиланням ТУТ.

Читайте також: Міську раду просять перевірити стан дитячих майданчиків у Вінниці. ПЕТИЦІЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.