У Вінниці продовольчі набори отримали понад 22 тисячі переселенців

13:43
Become a Patron!

У Вінниці продуктові набори у міському центрі надання благодійної допомоги отримали 12 726 родин переселенців, а це – 22 691 людина.

Як повідомляє Вінницька міська рада, у пакунках – найнеобхідніші продукти. Частину продовольства отримують через Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, іншу частину – продукти з матеріального резерву Вінницької міської територіальної громади. А також допомогу надають і благодійники.

Директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова зазначає, що для оформлення набору гуманітарної допомоги у міському центрі надання благодійної допомоги необхідно отримати довідку внутрішньо переміщеної особи в Прозорому офісі соціального спрямування.

Вона додає, що для замовлення продуктового набору переселенцям, які зареєстровані у Вінниці та мають відповідну довідку внутрішньо переміщеної особи, варто попередньо зателефонувати до Центру.

Телефонувати можна за номерами: 097 083 59 98 та 093 705 61 91. Дзвінки приймаються щоденно з 09:00 до 17:00, окрім вихідних днів.

Центр розташовано за адресою: вулиця Соборна, 68. Пакунки з допомогою можна отримати на наступний день після запису.

Нагадаємо також, раніше у Вінниці розробили «Дорожню карту біженця». У пам’ятці роз’яснюють, зокрема, куди звертатись для тимчасового поселення, як діяти переселенцям, якщо вони бажають залишитись у Вінниці, а також як отримати ту чи іншу допомогу.

Фото – ukrinform

Читайте також: У Вінниці 11 тисяч містян з вразливих категорій і п’ять тисяч переселенців отримають продовольчу допомогу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.