У Вінниці 11 тисяч містян з вразливих категорій і п’ять тисяч переселенців отримають продовольчу допомогу

14:08
Become a Patron!

Одинадцять тисяч вінничан соціально-вразливих груп та п’ять тисяч внутрішньо переміщених осіб отримають продовольчу допомогу.

Як повідомляє Вінницька міська рада, частину продуктів закупили швейцарські партнери в українських виробників та передали у рамках гуманітарної місії. А інша частина – це продовольство з матеріального резерву Вінницької громади.

Продуктові набори отримають: непрацюючі пенсіонери, розмір виплат яких не перевищує 2100 гривень, непрацюючі особи, які перебувають на обліку в управліннях соціального захисту населення Правобережне та Лівобережне департаменту соціальної політики і є одержувачами державної соціальної допомоги, особи, які не мають права на пенсію, та особи з інвалідністю ІІ та ІІІ групи, розмір державної соціальної допомоги яких не перевищує 2100 гривень.

Також непрацюючі особи з інвалідністю з дитинства, які є одержувачами державної соціальної допомоги, особи з інвалідністю з дитинства ІІ та ІІІ групи в розмірі, що не перевищує 2100 гривень. Це стосується і осіб, які здійснюють догляд за тяжкохворою дитиною, та є одержувачами допомоги відповідно до розділу V-Б Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми». І відповідно непрацюючі особи, які досягли пенсійного віку, але не набули права на пенсію, та люди, які опинились в складних життєвих обставинах.

Загалом сформують 16 тисяч продуктових пакунків для мешканців Вінницької міської територіальної громади. Коли можна буде отримати допомогу, кожному повідомлять індивідуально телефоном, – розповідає міський голова Сергій Моргунов.

Зазначено, що наприкінці травня, у рамках Швейцарської гуманітарної місії, 7000 продовольчих наборів видали одиноким пенсіонерам, людям з інвалідністю, родинам, у яких складна життєва ситуація. Водночас 13 тисяч пакунків з найнеобхіднішими продуктами отримали внутрішньо переміщені особи у Вінниці.

Ілюстративне фото – iowacommunityaction.org

Читайте також: У Вінниці відбудеться благодійний концерт за участі військового оркестру Нацгвардії України

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.