У Вінниці працюють над підключенням до каналізації вісьмох вулиць на “Кореї”

11:20
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У вінницькому мікрорайоні Корея працюють над підключенням до централізованої мережі водовідведення відразу восьми вулиць, куди раніше “блага цивілізації” не дісталися. 

Як повідомляється в сюжеті телеканалу “ВІТА”, наразі активно тривають підготовчі роботи для спорудження каналізаційної насосної станції, працює важка техніка, а дорогу, відповідно, перекрито.

В сюжеті повідомляється, що “план-максимум” на наступний рік – встановити станцію із насосами німецького виробництва. Зазначено, що без цих насосів під’єднатися частині Кореї, яка нижча по рельєфу, не вдасться.

В описі сюжету зазначено, що вартість проекту – понад 4 мільйони гривень й “такий фінансовий вантаж взяло на себе місто”.

– Реалізація проекту з будівництва каналізаційної насосної станції по 2-му провулку Бестужева та напірної мережі каналізації повністю – за бюджетні кошти, – сказав заступник директора департаменту міського господарства Вінницької міської ради Віталій Місецький. – Це дасть можливість в перспективі каналізувати вісім вулиць.

 

 

Повідомляється, що деякі роботи виконувались ще минулого року, але цьогоріч, через пандемію коронавірусу, протягом майже шести місяців роботи не вдавалось продовжити.

Мешканці району розповідають, що майже в усіх тутешніх дворах – вигрібні ями, викачування яких обходиться недешево.

 

 

– В нас є яма на 11 “кубів”, – каже вінничанка Тамара Кушнір. – То на півтора місяця не вистачає (ями), (коштує викачування) 800 гривень.

Інша жінка, Надія Олександрівна, розповідає, що витрачає на обслуговування вигрібної ями третину пенсії. Тож зараз вінничанка використовує воду дуже заощадливо, але після влаштування каналізації сподівається, що водою можна буде користуватися комфортніше.

Зазначено, що пані Надія – одна з перших в списку тих, хто приєднався до міської програми співфінансування для підключення до каналізаційної мережі.

 

Як повідомляється в сюжеті, проекти будівництва вуличних мереж – готові, а до кінця листопада робітники мають впоратись із монтажем каналізаційного колодязя.

 

 

Читайте також: У Вінниці в мікрорайоні Пирогово будують футбольне поле

Читайте також: У Вінниці по вулиці Пирогова встановлюють 180 LED-ліхтарів. ФОТО

Читайте також: Повернення історичного вигляду: у Вінниці оновили гімназію №1. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.