Повернення історичного вигляду: у Вінниці оновили гімназію №1. ФОТО

9:56
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці завершили термомодернізацію школи-гімназії №1. Заклад не лише утеплили, але також пофарбували та прикрасили муралом. 

На сторінці міського голови Сергія Моргунова у Facebook показали, як тепер виглядає оновлена гуманітарна гімназія №1. Ця школа була заснована ще у 1936 році та двічі добудовувалась. Вона розташована за адресою вул. Малиновського, 7.

 

– Це була одна з найбільш енергозатратних шкіл міста. Дах протікав. У кутових класах в старому корпусі взимку було особливо холодно, кажуть учителі, – йдеться у дописі. – Комплексний підхід до термомодернізації закладу дозволяє не лише створити оптимальні умови в приміщенні, а й економити на опаленні. Адже утеплюються стіни, цоколь, дах. Замінюються на енергозберігаючі вікна та двері.

До речі, заклад не лише утеплили, але й пофарбували та прикрасили тематичним муралом, оскільки гімназія спеціалізується на вивченні мов. Додають, що гімназії намагались повернути історичний вигляд, орієнтуючись на спогади педагогів та учнів, а тому зупинились на кольорі, в який раніше була пофарбована будівля.

Нагадаємо, що тендер на реконструкцію школи №1 опублікували ще влітку минулого року. Тоді на роботи могли надати щонайбільше 23 877 690 гривень, однак у відкритому аукціоні перемогло ТОВ “ВІНПРОЕКТБУД”, які запропонували найменшу ціну – 16 160 000 гривень. 

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: У Вінниці утеплять гімназію за понад 23 мільйони

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.