У Вінниці в мікрорайоні Пирогово будують футбольне поле

13:54
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці розпочали реалізацію одного з проектів-переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». Наразі у мікрорайоні Пирогово будують футбольне поле.

Нещодавно розпочались роботи з реалізації проекту «Успішна громада – здорова громада!», повідомляють на сайті Вінницької міської ради. Проект передбачає будівництво футбольного поля з покриттям зі штучної трави та встановленням футбольних воріт. Ця ділянка розташована на розі вулиці Пирогова та 2-го провулку Вишневського.

Наразі робітники вже виконали підготовчі роботи з будівництва майбутнього футбольного поля. Крім того, на ділянці  заплановано облаштувати бігові доріжки, освітлення, глядацькі трибуни та встановити камери відеонагляду.

– Таким чином в мікрорайоні Пирогово буде облаштовано сучасне футбольне поле, де діти та дорослі матимуть можливість цікаво і корисно проводити час, – йдеться у повідомленні Вінницької міської ради.

Проект «Успішна громада – здорова громада!» подали на конкурс «Бюджет громадських ініціатив»минулого року мешканці мікрорайону Пирогово. У результаті загальноміського голосування він набрав 1978 голосів й став одним із переможців конкурсу.

Нагадаємо, нещодавно у Вінниці обрали нові проекти-переможці конкурсу, які будуть реалізовані протягом 2021 року.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці визначили 16 проектів переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.