У Вінниці показали, як виглядає дитячий садочок “Оленка” після оновлення. ФОТО

13:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці показали, як після оновлення виглядає дитячий садочок №21, що на вулиці Міліційній. Там зробили реконструкцію даху, утеплили стіни та фундамент, а також замінили вікна.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов. З його слів, заклад не просто змінив свій зовнішній вигляд – його модернізували за стандартами енергоефективності.

Завдяки комплексній реконструкції вдалося покращити мікроклімат у групах. Крім цього минулого року оновили й територію садочка: зробили благоустрій та встановили сучасний спортивний майданчик.

Як садочок виглядає зараз

 

Садочок “Оленка” на вул. Міліційній – один з найстаріших у місті. Цікаво, що будівлі понад сто років. Розташовується вона на Садках – так називалась тоді місцевість за містом, де будували садиби на зразок сучасних дач. У 40-х роках, після вигнання нацистів з міста, радянська влада вирішила відкрити у цьому приміщенні дитячі ясла. Згодом, у 1972 році, під потреби дитячого садка добудували ще одне крило.

–  Сьогодні це заклад санаторного типу, де виховуються понад 300 дошкільнят, – повідомив мер Вінниці.

 

 

Як садочок виглядав раніше

 

 

У міській раді зазначають, що у 2021 році у Вінниці відкрили два нові садочки: №33 на Тяжилові, що має назву “Дивосвіт”, та садок “Грайлик” на Вінницьких Хуторах. Обидва мають по 6 груп і розраховані на 110 місць кожен.

Також у місті завершили будівництво нового корпусу на 9 груп садочка №16 “Бджілка“, що на вулиці Зерова. Повідомляється, що останній почали будувати “з нуля” у 2019-му році замість старого аварійного корпусу.

Фото – facebook.com/SAMorgunov

Читайте також: Після півтора року реконструкції: як виглядає оновлена вінницька школа №13. ФОТО

Читайте також: Тепліший та яскравіший: у Вінниці завершується реконструкція дитячого садка №47

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.