У Вінниці в районі Вінницьких Хуторів відкрили новий дитсадок. ФОТО

14:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці в районі Вінницьких Хуторів (на Немирівському шосе) відкрили новий дитсадок “Грайлик”. Заклад зможе прийняти 110 дошкільнят. 

Як пише на своїй фейсбук-сторінці міський голова Сергій Моргунов, будівництво закладу велось за кошти інвестора, а необхідне обладнання, меблі та інвентар закупили коштом бюджету громади.

На подвір’ї встановили шість ігрових майданчиків з навісами – для кожної групи. Садок має також власну спортивну базу.

 

 

 

За словами міського голови, в облаштуванні садочка використали елементи концепції «розумного» будинку. Тут контролюється рівень підігріву води: у групах – це 30 ℃, у буфетних – 50℃, а на харчоблок – 70 ℃. Якість повітря у приміщеннях регулюється завдяки інноваційній установці.

Витяжна система забезпечує у будь-який сезон року свіже повітря, за потреби його ще й підігрівають. Системи автоматизовані за своїми температурними та часовими графіками.

Smart-технології дають можливість покращити рівень комфорту для вихованців та досягти економії ресурсів, – пише Сергій Моргунов. – Цього року відкриваємо для маленьких вінничан вже другий садочок: у вересні почав роботу заклад №33 на вулиці Ватутіна. Також завершуємо будівництво приміщення на 9 груп для дитсадка на вулиці Зерова.

 

 

 

Нагадаємо, вчора у Вінниці відкрили новий корпус лікарні швидкої медичної допомоги. 

Фото з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: В Україні запроваджують ревакцинальну дозу проти COVID-19 для медиків та працівників інтернатів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.