Скеледром і гамаки для флай-йоги: як виглядає дитячий садочок №33 на Тяжилові. ФОТО

10:00
Автор: Vежа

Дитячий садочок № 33, який побудували в мікрорайоні Тяжилів, уже готовий до відкриття. Цікавинкою закладу стане спортивна зала зі скеледромом і гамаками для флай-йоги.

Як виглядає новенький заклад, показали на сайті Вінницької міської ради. Повідомляється, що садочок матиме назву “Дивосвіт”.

Тут навчатимуться дві групи дітей раннього віку та чотири – дошкільного віку. Обладнали садочок меблями, інвентарем та зробили ігрові майданчики за кошти бюджету територіальної громади. На це виділили понад 5 мільйонів гривень, – повідомили у міській раді.

 

 

Це останні приготування у новому дошкільному закладі № 33 на Ватутіна. Ось-ось садочок відкриється. Маленьких вінничан тут вже чекають. Сподіваюсь, діткам буде затишно, повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Заклад розташований на розі вулиць Ватутіна та Миколи Битинського, а збудували його за кошти інвестора поблизу одного із житлових комплексів. Зазначається, що Садочок № 33 – це вже п’ятий дошкільний заклад, який за останні 5 років збудували для маленьких вінничан у рамках співпраці муніципалітету та інвесторів.

Фото – vmr.gov.ua