У Вінниці показали, як триває будівництво муніципального будинку на вулиці Бортняка. ФОТО

10:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

Муніципальний будинок, що на вулиці Анатолія Бортняка у Вінниці, планують ввести в експлуатацію у 2022 році. У другій секції вже звели зовнішні стіни дев’яти поверхів, встановлюють вікна та роблять міжкімнатні перегородки. 

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради. Натомість у першій секції будинку завершили перекриття дев’ятого поверху і розпочали підготовчі роботи з перекриття технічного поверху. Також там звели зовнішні стіни з першого по четвертий поверх та міжквартирні перегородки другого та третього поверхів.

Зазначається, що загалом у будинку буде два під’їзди на 105 квартир, 75 з яких – для учасників Програми “Муніципальне житло”.

 

– Вже завершили перекриття технічного поверху ІІ секції будинку. Звели зовнішні стіни з першого по дев’ятий поверх. Зробили міжквартирні та міжкімнатні перегородки з другого по восьмий поверх. Встановили вікна, за винятком сходових клітин. З першого по восьмий поверх вже проклали електричні мережі в коридорах загального користування та виконали під’єднання квартир. Також змонтували стояки внутрішньої каналізації та водогону, встановили виводи під лічильники води. Розпочали монтувати систему опалення та заливати стяжки підлоги квартир п’ятого поверху ІІ секції будинку, – розповів Максим Мартьянов, директор Департаменту економіки і інвестицій міської ради.

У Вінниці вже дванадцятий рік діє Програма “Муніципальне житло”. За цей час збудували 10 багатоквартирних житлових будинків. У цьому році розпочали будівництво нового об’єкта на вулиці Анатолія Бортняка. Тут за Програмою “Муніципальне житло” вінничани отримали 75 квартир, які розподілялись по квотах для різних категорій населення, серед яких люди з інвалідністю, учасники АТО/ООС, багатодітна родина, вчителі та медики.
_
Один квадратний метр у муніципальному будинку на вулиці Бортняка вартує 16 900 грн. І ця ціна за умовами програми залишається незмінною протягом всього періоду будівництва. При цьому вартість одного квадратного метра у цьому районі становить щонайменше 26 000 грн (джерело – vmr.gov.ua)

 

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: У Вінниці вже звели 6 поверхів другої секції муніципального будинку по вулиці Бортняка

Читайте також: У Вінниці між учасниками Програми “Муніципальне житло” розподілили квартири у будинку на Бортняка

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.