У Вінниці між учасниками Програми “Муніципальне житло” розподілили квартири у будинку на Бортняка

16:35
Автор: Олеся Яненко

У Вінниці, 3 червня, виконком Вінницької міськради затвердив список громадян, між якими розподіли квартири у муніципальному будинку на вулиці Бортняка. Серед них лікарі, люди з інвалідністю та вчителі.

Як повідомляє Вінницька міська рада на своїй фейсбук-сторінці, серед затверджених учасників Програми «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади», які були визначені шляхом жеребкування минулого тижня, є люди з інвалідністю, учасники АТО/OOC, вчителі, медичні сестри, лікарі.

Нагадуємо, що за умовами Програми передбачено, що від 30 % суми (в залежності від можливостей) людина має внести власним коштом, решта – до 15 років – це кредит. Кредит надається також на пільгових умовах. Якщо перші п’ять років – 9,99 % у гривні (це одна з найнижчих ставок в Україні), якщо після 5 років – це вже 13,0%.

У цьому році розпочалось будівництво нового об’єкта по вул. Анатолія Борняка,8 з підземним паркінгом. Тут за Програмою «Муніципальне житло ВМТГ» буде реалізовано 75 квартир. А вінничан, які цьогоріч зареєструвались на участь у ній, було в рази більше – 272. Тому 25-26 травня було проведено жеребкування, щоб забезпечити прозорість процесу визначення учасників Програми.

Тож, 75 квартир в будинку на Бортняка розподілені наступним чином: три квартири на другому поверсі для людей з інвалідністю І групи, три квартири – для людей з інвалідністю ІІ та ІІІ групи, вісім квартир – для учасників АТО/ООС. Також – три однокімнатні квартири – для молодих громадян; одна квартира – для багатодітної родини, одна однокімнатна квартира – для ветерана праці.

Крім того, двадцять три квартири – для працівників закладів освіти та культури, серед яких викладачі та вихователі освітянських закладів Вінниці. Десять квартир – для працівників охорони здоров’я. Це лікарі, медсестри, лаборанти медичних закладів громади. Іще двадцять три квартири – для інших працівників бюджетної сфери, а також комунальних підприємств.

Загалом, із врахуванням будівництва нового муніципального будинку на вулиці А.Бортняка, загальна кількість вінницьких родин, що поліпшать свої житлові умови в рамках реалізації муніципальної програми, складе 910. Зазначається, що у Вінниці вже дванадцятий рік діє Програма «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади». За цей час було заселено 805 квартир. Загалом було збудовано 10 багатоквартирних житлових будинків.

Читайте також: Наступне «Муніципальне житло» у Вінниці планують побудувати по вулиці Бортняка

Читайте також: У Вінниці введено в експлуатацію новий будинок за програмою “Муніципальне житло”. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.