У Вінниці вже звели 6 поверхів другої секції муніципального будинку по вулиці Бортняка

10:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці вже звели 6 поверхів другої секції та 3 поверхи першої секції муніципального будинку, що по вулиці А. Бортняка, 8 (у мікрорайоні Поділля).

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради. Там зазначили, що будівництво цього об’єкта розпочалось у квітні цього року, а ввести його в експлуатацію планують у 2022 році. Будинок розрахований на два під’їзди та з підземним паркінгом. У ньому буде 105 квартир, з яких 75 – для учасників програми “Муніципальне житло ВМТГ”.

Як відомо, вартість одного квадратного метра у цьому будинку складає 16 900 грн. За умовами програми ця ціна залишається незмінною протягом всього періоду будівництва. Водночас у міськраді повідомили, що вартість одного метра квадратного у цьому районі становить в середньому щонайменше 25 000 грн.

– Для вінничан отримати квартиру у муніципальному будинку – це гарантія, що його зведуть швидко і якісно, адже замовником будівництва є комунальне підприємство, яке також здійснює технічний нагляд, – зазначив Андрій Очеретний, заступник вінницького міського голови. 

– Я з впевненістю можу сказати, всі будівельні роботи ведуться якісно. Цей об’єкт має бути зведений за 18 місяців. Наразі у планах ввести цей будинок в експлуатацію у 2022 році. Наша ціль – пришвидшити будівництво цього об’єкту, щоб зменшити незручності для мешканців навколишніх будинків, – додав посадовець.

Програма “Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади” у Вінниці діє вже 12-й рік. За цей час збудовано 10 багатоквартирних житлових будинків. Цьогоріч розпочалось будівництво нового об’єкта на вул. Анатолія Бортняка. Тут за Програмою “Муніципальне житло ВМТГ” вінничани отримали 75 квартир, які розподілялись по квотах для різних категорій населення.
_
Зокрема 33 квартири отримають медики та освітяни. Решта квартир після проведення жеребкування дісталась іншим працівникам бюджетної сфери, а також робітникам комунальних підприємств, учасникам АТО/ООС (8 квартир), людям з інвалідністю (3 квартири), молодим сім’ям (три квартири) та багатодітним сім’ям (одна квартира).

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: У Вінниці між учасниками Програми “Муніципальне житло” розподілили квартири у будинку на Бортняка

Читайте також: У Вінниці біля Лісопарку збудують новий житловий комплекс. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.