У Вінниці погасили нову поштову марку «Слава Збройним Силам України!»

15:50
Become a Patron!

У Вінниці до Дня захисників та захисниць України погасили нову поштову марку «Слава Збройним Силам України!». Це перший блок серії, присвячений Збройним силам України.

Як повідомляє перший заступник Голови обласної державної адміністрації Наталя Заболотна, автором випуску є український художник Антон Хрупін. Він відомий українцям за поштовим випуском «Вільні. Незламні. Непереможні».

Унікальність цієї поштовий марки полягає в тому, що марковий аркуш складається з шести поштових марок з ілюстраціями військовослужбовців. Кожна з них відображає окремий вид Збройних Сил та окремий рід українських військ. 

Зазначено, що до першої партії увійшли: Повітряні Сили, Сухопутні війська, Тероборона, Десантно-штурмові війська, Сили спеціальних операцій (ССО) та Військово-морські сили (ВМС).

Також випущено шість конвертів з емблемами військ, шість карток та конверт «Перший день». Тираж маркового аркуша – один мільйон примірників.

За словами генерального директора АТ «Укрпошта» Ігоря Смілянського, вісім гривень з кожної марки спрямовуватимуть на допомогу ЗСУ. Придбати аркуш з шістьма марками, конверти з емблемами військ ЗСУ та листівки можна у відділеннях або ж на сайті за ЦИМ посиланням.

Фото – зі сторінки Наталі Заболотної у Facebook

Читайте також: У Вінниці відбулось спецпогашення першої благодійної марки України “Пес Патрон”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: У Вінниці відбулось спецпогашення марки “Доброго вечора, ми з України”. ФОТО

Читайте також: “Русскій воєнний корабль, іді…!”: у Вінниці відбулось спецпогашення поштової марки. ФОТО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.