У вінницьких VinSmart-центрах облаштовують пункти обігріву

11:08
Become a Patron!

У Вінниці продовжують облаштовувати пункти обігріву в муніципальних закладах і серед них – сім підліткових клубів. Так, наразі пункти обігріву облаштовують у VinSmart-центрах у різних районах.

Як повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов, вже закупили та доставили необхідне обладнання. Це електрогенератори на випадок відключень енергії та обігрівачі.

Зазначено, що у разі надзвичайної ситуації розгорнуть також пункти приготування їжі для містян на базі харчоблоків 14 шкіл:

Маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв під час опалювального періоду – росіяни налаштовані нищити критичну інфраструктуру українських міст і сіл (…) Саме тому спілкуємось з мешканцями багатоповерхівок, закликаючи створювати за можливості пункти обігріву у своїх укриттях, і пропонуємо підтримку. Саме тому постійно звертаємось до усіх мешканців з проханням підготувати свої оселі до зими, продумати альтернативні способи опалення, зробити необхідні запаси їжі, теплих речей, батарейок, свічок і, звичайно, економити енергію.

 

Нагадаємо, у Вінниці активно готують пункти обігріву на випадок надзвичайних ситуацій – якщо внаслідок надзвичайної ситуації будуть перебої з опаленням, не буде світла та газу. В приміщенні бібліотеки на Космонавтів вже працює один з таких пунктів, тут є майже все необхідне, зокрема, генератор, обігрівачі та мікрохвильовка. Загалом передбачено підготувати до опалювального сезону понад 30 пунктів обігріву.

Фото – зі сторінки Сергія Моргунова у Facebook

Читайте також: У Вінниці готують пункти обігріву у школах, бібліотеках та підліткових клубах

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.