У Вінниці в школах та садочках встановлять 65 генераторів на випадок критичних ситуацій

13:31
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У школах та садочках Вінницької територіальної громади встановлять 65 генераторів. Таким чином заклади освіти можуть стати пунктами обігріву і харчування на випадок критичних ситуацій. 

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, на цей час вже закуплено вісім генераторів потужністю 24 кВт, з них сім – уже встановлені. Ще шість великих генераторів має бути закуплено незабаром.

– Зважаючи на ситуацію, яка склалась, і спостерігаючи як країна-агресор намагається знищити нашу енергетичну інфраструктуру, міською радою визначено 14 закладів загальної середньої освіти як пункти обігріву та харчування. Саме для цієї потреби закуповуються потужні генератори на 24 кіловат. До таких можна під’єднати кухонне обладнання, яке стоїть на харчоблоці, щоб приготувати їжу та забезпечити освітлення, – повідомила директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Зазначається, що школи та садочки оснащують генераторами різної потужності. Приміром, генератори меншої потужності забезпечують електроенергією найпростіші укриття. А завдяки більш потужним, заклади освіти можуть стати пунктами обігріву і харчування.

Також повідомляється, що триває закупівля 51 малого генератора потужністю 7 кВт. Ці генератори будуть використовуватися в школах та садочках, які мають укриття. Також до усіх генераторів планується закупити необхідний запас пального.

Фото – ВМР, ілюстративне – coffeebros.com

Читайте також: У Вінниці готують пункти обігріву у школах, бібліотеках та підліткових клубах

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.