У Вінниці планують придбати у лізинг 10 міських автобусів

9:43
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

«Вінницька транспортна компанія» планує придбати у лізинг 10 міських автобусів. Однак спершу це рішення мають погодити депутати міської ради.

Виконком Вінницької міської ради надав транспортній компанії дозвіл на отримання міських автобусів у лізинг та укладення договору фінансового лізингу з АБ «УКРГАЗБАНК». У документі, опублікованому на сайті Вінницької міської ради, йдеться про автобуси Otokar Kent С CNG. Їхня вартість не повинна перевищувати 2 650 000 євро.

Автобуси Otokar Kent C CNG можуть бути з 2 або 3 дверима, різної довжини та різної кількості місць.

– Надійність, перевірена на практиці, низькі експлуатаційні витрати та просторий салон, робить Kent C CNG економічним рішенням для оптимізації вашого автобусного парку. Салон витончений, має сучасно оснащену зону водія, що відповідає усім сучасним ергономічним критеріям, —  вказано на сайті Otokar. — Kent C CNG відрізняється низькими викидами відпрацьованих газів (СО2 та забруднюючих часток), низькими експлуатаційними витратами та тихим двигуном. Як і у версії з дизельним двигуном, модель Kent C на природному газі має обладнання для легкого доступу пасажирів: низька підлога, пандус і платформа для інвалідних візків і дитячих колясок.

Автобуси можуть перевозити до 101 пасажира. Довжина автобуса 10,8 або 12 метрів, тип палива — природній газ.

 

 

Строк лізингу до п’яти років. Як аванс необхідно буде заплатити 50% вартості автобусів. Відсоткова ставка не більше 9,7% річних у гривні.

– Вінницька міська рада бере на себе зобов’язання щодо забезпечення виконання умов договору фінансового лізингу протягом всього терміну його дії за рахунок виділення з бюджету Вінницької міської територіальної громади коштів у розмірі та у строки, необхідні для повного та своєчасного виконання умов даного договору, — йдеться у документі.

Після строку лізингу необхідно буде оформити право власності на автобуси за Вінницькою міською ОТГ з подальшою передачею «Вінницькій транспортній компанії».

Цей проект рішення розглянуть депутати міської ради під час сесії, яка відбудеться наприкінці лютого.

Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş. — дочірня компанія турецької фінансово-промислової групи Koç Holding, що спеціалізується на виробництві автобусів і військової техніки. Фірма виробляє міські та міжміські автобуси особливо малого, малого і середнього класу. Компанія заснована у 1963 році.

Нагадаємо, намір придбати 10 газових автобусів у лізинг був одним із проектів, які планують реалізувати у місті цьогоріч. Крім того, на базі Вінницької транспортної компанії планують виготовити 10 тролейбусів з автономним ходом.

Ілюстративні матеріали: otokar.in.ua

Читайте також: «Вінницька транспортна компанія» придбає 10 кузовів тролейбусів за 41 мільйон

Читайте також: Реконструкція “Кристалу”, е-квиток у маршрутках і нові дитсадки: проекти розвитку Вінниці на 2021 рік

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.