У Вінниці облаштували укриття в ліцеї №8

16:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

У підвальному приміщенні вінницького ліцею №8 облаштували укриття.

Як повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов, ще пів року тому приміщення було непридатне для перебування людей. Тепер же тут можуть перебувати під час тривоги як учні та вчителі, так і мешканці сусідніх будинків і не тільки. Загалом, укриття розраховано на 350 осіб.

Зазначено, що роботи на об’єкті розпочались в грудні минулого року. Найбільшим викликом були ґрунтові води. Наразі роботи фактично завершені. За словами Сергія Моргунова, завдяки укриттю є можливість організувати літній табір для учнів цього закладу. Також в мера нагадують, що під час канікул доступ до укриття матимуть усі містяни.

Безпечні укриття – один з пріоритетів нашої громади. За кошти міського бюджету ми можемо фінансувати роботи в тих укриттях, які знаходяться в муніципальних будівлях, – йдеться у дописі.

Повідомляється, що за рік відремонтували місця для тимчасового перебування під час повітряної тривоги у 20 школах і 21 садочку. Там, де немає такої можливості, прийняли рішення побудувати 12 укриттів цього року.

Також, за пізнішим повідомленням, сьогодні міський голова оглянув укриття, які облаштували вінничани у своїх будинках.

Нагадаємо, у Вінниці станом на кінець квітня у 28 із 30 шкіл відремонтовано найпростіші укриття. На початку травня міська рада оголосила початок будівництво окремих укриттів для шкіл, де немає підвальних чи напівпідвальних приміщень, які могли б бути укриттям.

Так, плануюється побудувати укриття для чотирьох ліцеїв – №12, 13, 23 і 30. Наразі в місті розпочинають розробку проєктно-кошторисної документації. Також планують побудувати укриття у ще двох ліцеях (№11 і №33) та попередньо – в чотирьох дитячих садочках.

Також нагадаємо, що на сесії 28 квітня міськрада виділила додаткові 152,5 мільйона гривень на ремонти закладів освіти, потреби закладів охорони здоров’я та сектор оборони. Цим рішенням виділили кошти й на будівництво укриттів для шкіл.

У травні на сесії міської ради виділили кошти на створення ще шести стаціонарних укриттів. Крім цього, передбачали фінансування капітального ремонту укриття для центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва «Барвінок».

Також планується розробити й систему дистанційного відкриття замків на укриттях під час тривоги.

Фото – зі сторінки Сергія Моргунова у Facebook

Читайте також: У Вінниці виділили кошти на створення ще шести стаціонарних укриттів у ліцеях і садочках

Читайте також: У Вінниці планують розробити систему дистанційного відкриття замків на укриттях

Читайте також: У Вінниці розпочали роботу 27 пришкільних таборів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.