У Вінниці планують розробити систему дистанційного відкриття замків на укриттях

14:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці планується розробити систему дистанційного відкриття замків на укриттях під час тривоги. 

Як зазначив міський голова Сергій Моргунов, в питання укриттів необхідно за можливості максимально виключити людський фактор.

– Доступ до укриттів – питання, яке важливо вирішити негайно. Необхідно максимально виключити людський фактор. Дав доручення розробити єдину міську систему дистанційного відкриття замків на укриттях під час тривоги. Належний стан укриттів та забезпечення доступу до них усім – відповідальність балансоутримувачів, – підкреслюється в дописі мера. 

Нагадаємо, на вихідних 60 робочих груп у складі працівників поліції, ДСНС та “Муніципальної варти” перевіряли 1236 укриттів міста. Було вказано, що робочі групи перш за все увагу звертатимуть на доступність.

Також у міськраді звертали увагу на події в столиці в ніч на 1 червня, коли загинули дві жінки та дитина, прямуючи до укриття, яке виявилося зачиненим. Тож у департаменті цивільного захисту закликають балансоутримувачів та відповідальних за укриття утримувати його в належному стані, а також тримати відкритим під час сигналу “Повітряна тривога”.

Вказано, що у випадку, якщо укриття утримується в неналежному стані або ж під час сигналу повітряної тривоги воно зачинене, вінничани можуть залишити свою скаргу за ЦИМ посиланням або повідомити про це в “Цілодобову варту” за номерами: 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Як зазначав на своїй фейсбук-сторінці очільник МВС Ігор Клименко, загалом в Україні станом на 10:37 3 червня понад 5300 рятувальників, поліцейських та представників місцевих органів виконавчої влади станом перевірили понад 4800 укриттів по державі.

Зачиненими виявилися 252 об’єкти цивільного захисту, непридатними до використання – 893. Порушення зафіксували, а складені акти передали відповідальним органам для усунення недоліків.

Архівні ілюстративні фото – з Facebook-сторінки Ігоря Клименка

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.