У Вінниці на конкурс “Бюджет громадських ініціатив” подали 73 проєкти

10:10
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

На конкурс “Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади” подали 73 проєкти. З них 47  отримали позитивну оцінку експертної групи.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, під час аналізу та оцінки два проєкти, спільні за тематикою, об’єднали в один, а дев`ять – зняли з участі у конкурсі за заявами авторів. Відтак, експертна група конкурсу розглянула 63 проєкти. Для реалізації на Правобережній частині міста – 20 проєктів, а на Лівобережній – 31 проєкт, на приєднаних територіях – 12.

– Якщо говорити про Вінницю, то тут зрозуміло, що 40 – великих і 11 – малих проєктів передбачено реалізувати у місті. Досить активно брали участь у конкурсі старостинські округи.  Вони цього року долучилися вперше. Зокрема,  подали по Деснянському старостинському округу – 1 великий та 1 малий проєкти, Стадницькому старостинському округу – 5 великих і 2 малих, Вінницько-Хутірському старостинському округу – 1 великий і 2 малих проєкти, – розповів Андрій Очеретний, заступник міського голови.

Повідомляється, що за результатами засідання 47 проєктів отримали позитивну оцінку. Деякі спірні питання протягом 5 робочих днів запропоновано доопрацювати Департаментам. Андрій Очеретний також додав, що у вересні мають підбити остаточні підсумки цьогорічного конкурсу. І винести на голосування, яке буде з 1 по 15 жовтня.

З усіма проєктами можна ознайомитися за ЦИМ посиланням, або на гугл-карті (на ній позначені проєкти, що беруть участь у конкурсі) за ЦИМ посиланням.

Як повідомлялося раніше, на реалізацію ініціатив, які отримають найбільшу підтримку під час голосування, виділять 10 мільйонів гривень. На малі проєкти передбачено до 250 тисяч гривень, а на великі   від 250 тисяч до 1,1 мільйона.

Які проєкти стали переможцями конкурсу “Бюджет громадських ініціатив” минулого року, читайте за ЦИМ посиланням.

Графіка – vmr.gov.ua

Читайте також: Більше проектів й без агітації: нові правила голосування Бюджету громадських ініціатив

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.