10 мільйонів на ідеї: у Вінниці у квітні стартує конкурс «Бюджет громадських ініціатив»

8:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

У квітні розпочнеться прийом проєктів на конкурс «Бюджет громадських ініціатив». Свої ініціативи можуть подати мешканці Вінницької міської територіальної громади. Проєкти-переможці будуть реалізовані у 2022 році.

На сайті Вінницької міської ради повідомляють, що з 1 квітня до 15 травня триватиме прийом проєктів на участь у міському конкурсі «Бюджет громадських ініціатив». Подати свої ідеї можуть мешканці міської територіальної громади, старші 16 років.

– Цьогоріч жодних обмежень щодо кількості поданих проєктів від одного автора не передбачено! Лише необхідно заповнити форму проєкту, знайти підтримку ініціативи у вигляді 10 підписів однодумців і подати для участі, — йдеться в оголошенні.

На реалізацію ініціатив, які отримають найбільшу підтримку під час голосування, виділять 10 мільйонів гривень. Як і раніше, передбачено малі проєкти (до 250 тисяч гривень) та великі (до від 250 тисяч до 1,1 мільйона).

До речі, з загальної суми 8 мільйонів гривень розподілять на проєкти на території міста Вінниці, а ще два мільйони – на приєднані населені пункти.

Зазначимо, що конкурс буде проведено вже всьоме. Для прикладу, з 2016 року мешканці Вінниці загалом подали 555 проєктів. Перемогу отримали 78 ініціатив, з них 17 чекають на своє втілення впродовж 2021 року.

Як подати проєкт

Існує декілька шляхів подачі ідеї на конкурс «Бюджет громадських ініціатив»:

– на е-сервіс всеукраїнської платформи e-DEM «Громадський бюджет», сторінку «Вінниця» за ЦИМ посиланням (надалі – Платформа e-DEM) та на електронну адресу Вінницької міської ради [email protected], з поміткою «Бюджет громадських ініціатив»;

– у паперовому вигляді за адресою м. Вінниця, вул. Соборна, 59.

Враховуючи карантинні обмеження, з метою належної реєстрації проєкту, авторів просять попередньо зателефонувати до департаменту правової політики та якості міської ради (уповноваженого робочого органу конкурсу) за контактними номерами телефонів: 59-53-21; 59-51-59; 59-51-36; або 59-51-55.

Усю актуальну інформацію про умови конкурсу, проєкти минулих років, а також аплікаційну форму можна знайти на сайті «Бюджет громадських ініціатив» ТУТ та на всеукраїнському порталі Е-DEM.

Етапи конкурсу

З першого квітня розпочнеться подача проєктів авторами. Ініціативи, які подають на конкурс, повинні бути спрямовані на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду Вінницької міської об’єднаної територіальної громади, сприяти соціально-економічному, культурному та просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.

З 16 травня розпочнеться розгляд проєктів конкурсною комісією.

Голосування мешканців громади за проєкти заплановано розпочати першого жовтня. Переможців визначать вже 16 жовтня.

Реалізація проєктів-переможців розпочнеться у 2022 році.

Стежити за новинами конкурсу можна також на сторінці у Facebook.

Ілюстративні матеріали: https://gromada.vmr.gov.ua/

Читайте також: У Вінниці визначили 16 проектів переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.