У Вінниці готують до здачі новий корпус лікарні швидкої медичної допомоги. ФОТО

15:31
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці готують до здачі новий корпус лікарні швидкої медичної допомоги. Приміщення збудоване, очікується постачання решти медтехніки та меблів.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради та написав на своїй фейсбук-сторінці міський голова Вінниці Сергій Моргунов. Сьогодні, 22 липня, він навідався до закладу разом з ексмером міста та колишнім прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, який приїхав з візитом на Вінниччину.

Як ідеться в дописі міського голови, наразі для лікарні вже закупили обладнання на понад 100 мільйонів гривень. “Чекаємо завершення торгів по решті” – додав мер.

Міська рада зазначає, що у триповерховому приміщенні мають розміститися відділення екстреної медичної допомоги з необхідними зонами, сучасна реанімація на 18 місць, ургентний операційний блок, приймально-діагностичне відділення. На нульовому поверсі передбачене центральне стерилізаційне відділення та пральня. Наразі будівельні роботи вже виконані на 97%.

 

Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги є центральним стаціонарним підрозділом в системі екстреної медичної допомоги Вінницького регіону. Вона виконує функцію багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування другого рівня та є опорним закладом Вінницького госпітального округу.

– Ми розпочали роботи у 2017 році, – каже міський голова Сергій Моргунов. – Загальна кошторисна вартість проекту становить 270 мільйонів гривень, з них медичне обладнання – 134 мільйони гривень. Практично всі будівельні роботи на цьому об’єкті завершені, ще очікуємо на остаточне обладнання. Завдяки підтримці Уряду Гройсману на цей проект ми отримали 90 мільйонів гривень фінансування з державного бюджету – через Державний фонд регіонального розвитку і через субвенцію на соціально-економічний розвиток. Решта – це кошти територіальної громади та надходження з держбюджету у минулому році.

 

 

 

Повідомляється, що у будівництво нового корпусу вже інвестували 116,3 млн грн, з них майже 80 млн грн – з бюджету територіальної громади, решта – внесок держбюджету. Медичного обладнання придбано на суму 105 млн грн – за рахунок коштів міського та державного бюджетів.

Для закладу придбано операційні столи, лапароскопічні стійки, мийно-дезінфекційні машини, апарати ШВЛ, системи моніторингу стану пацієнта, наркозно-дихальні апарати, цифрову рентгенографічну систему, автоматичний гематологічний аналізатор, ультразвукове діагностичне обладнання, комплект устаткування для центрального стерилізаційного відділення.

 

“Наразі очікують постачання системи обробки медичних зображень. Також оголошені торги на придбання медичних, технологічних меблів та устаткування для пральні за рахунок коштів бюджету ВМТГ. Це обладнання має надійти у жовтні цього року” – зазначають у міськраді.

 

 

 

Читайте також: Лікарні на Вінниччині отримають медичне обладнання на 40 мільйонів

Читайте також: Вінницька лікарня отримала ліжка-трансформери з Німеччини. ВІДЕО

Фото – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова та з сайту ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.