У Вінниці до кінця цього року планують завершити реконструкцію вулиці Данила Нечая. ФОТО

13:04
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці до кінця року планують завершити капітальний ремонт вулиці Данила Нечая. Тут передбачалося оновити 2 кілометри дороги з тротуарами та велодоріжками.

Як йдеться на Facebook-сторінці вінницького міського голови Сергія Моргунова, наразі заплановано завершити роботи раніше, аніж передбачалося.

– Якісна інфраструктура важлива для розвитку громади. По-перше, це покращення умов проживання. По-друге, у таких мікрорайонах пожвавлюється бізнес. По-третє, позитивні зміни відзначають приїжджі. І якщо Вінницю знають, як місто з найкращими дорогами, то це великий плюс для нашого іміджу та приваблення інвестицій, – зазначено в дописі міського голови.

За словами мера, наразі залишилось облаштувати на окремих ділянках тротуари та освітлення, постелити основний шар асфальту, встановити посадкові павільйони з тактильною плиткою, світлофори та підсвітку на пішохідних переходах. Окрім того, вздовж вулиці планують висадити молоді дерева.

 

 

З публікації також відомо, що модернізацію вулиці Данила Нечая здійснювали у два етапи. Розпочали роботи у 2019 році, коли було зроблено 1,2 кілометра дороги. На час карантину, пов’язаного з пандемією COVID-19, проєкт довелося призупинити. Згодом же, коли в місті отримали співфінансування з обласного бюджету, роботи вдалося продовжити.

Також, як йдеться на сайті міської ради, у рамках капітального ремонту дороги та тротуару по вулиці Данила Нечая у межах другої черги робіт – від вулиці Московської до вулиці Брацлавської – передбачено оновити більше ніж 31 тисячу квадратних метрів дорожнього покриття та 14 тисяч квадратних метрів тротуарів.

Фото – з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

 

Читайте також: З затримкою у рік: у Вінниці продовжили комплексну реконструкцію вулиці Данила Нечая. ФОТО

Читайте також: У Вінниці спрямували додаткові кошти на ремонт доріг, заклади освіти та медзаклади

Читайте також: По вулиці Данила Нечая оновлюють вуличне освітлення

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.