По вулиці Данила Нечая оновлюють вуличне освітлення

11:52
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці триває капітальний ремонт другої черги вулиці Данила Нечая. Наразі робітники змінюють старі мережі зовнішнього освітлення на сучасні. 

Комплексний капітальний ремонт вулиці розпочали ще у 2019 році. Тоді оновили першу ділянку протяжністю понад 1,2 км (від вулиці Московської до вулиці Федорова). У 2020 році роботи призупинили через пандемію коронавірусу, однак вже цьогоріч ремонт продовжили. Загалом комплексним ремонтом мають оновити 2 км шляху, повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Наразі тривають роботи з оновлення мережі вуличного освітлення та вже встановили 26 опор для ліхтарів. Робітники також готують траншеї, де прокладуть футляри для мереж зовнішнього освітлення.

– Роботи на об’єкті розпочали у 2019 році від межі міста в напрямку центру. Нині працюємо над реалізацією другої черги проєкту. Облаштовуємо відокремлені пішохідні зони. Згодом встановимо шість світлофорів, зробимо освітлення пішохідних переходів. Вже традиційно облаштуємо сучасні павільйони для очікування громадського транспорту з тактильною плиткою. Замінимо мережу зовнішнього освітлення, наразі роботи тривають і вже влаштовано 26 опор, — розповів в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

 

Додають, що після комплексної реконструкції магістралі ділянка від вулиці Московської до вулиці Дубовецької матиме чотири смуги дорожнього руху, а від Дубовецької до Брацлавської — три. З обох сторін дороги облаштують велосипедні доріжки.

Фото: Вінницька міська рада, ілюстративне головне фото – hbvl.be

Читайте також: Міський голова розповів, як триває будівництво мережі каналізації на Старому місті. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.