У Вінниці біля Лісопарку будують автоматичну модульну вбиральню

18:49
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці біля Лісопарку почали будівництво муніципальної громадської вбиральні, на яку готові були виділити понад 1,5 мільйона гривень. Автоматичний модульний туалет буде аналогічним уже встановленим вбиральням у Центральному парку та на проспекті Космонавтів.

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці та розповів Vежі депутат Вінницької міської ради та урбаніст Віктор Перлов.

 

Туалет встановлять на межі Лісопарку та Хмельницького шосе.

– Під час обговорень розвитку міста, саме ця локація найчастіше визначалась як найбільш проблемна по забезпеченості туалетами. Влітку фонтани приваблюють дітвору з усього району, а Лісопарк популярний як для прогулянок, так і для занять спортом весь рік… – йдеться в дописі депутата міськради.

Туалет буде платним – для цього там встановлять купюроприймачі, а також розглядають перспективи безконтактної оплати. Також обіцяють, що вбиральня працюватиме цілодобово.

Крім цього, у туалеті буде встановлена автоматична система дезінфекції. Її зроблять антивандальною, стійкою до корозії та інклюзивною. Як пояснив Перлов, туалет буде аналогічним вже встановленим у Центральному парку та на проспекті Космонавтів, за виключенням певних відмінностей у дизайні.

Завершити роботи мають у період від кількох днів до кількох тижнів.

Нагадаємо, ми ще у серпні писали, що на Хмельницькому шосе планували збудувати громадську вбиральню. Тоді на її будівництво готові були надати понад 1,5 мільйона. Скільки точно коштуватимуть роботи, за словами Віктора Перлова, стане відомо після їх завершення.

Фото з фейсбук-сторінки Віктора Перлова