На будівництво громадської вбиральні по Хмельницькому шосе виділили понад 1,5 мільйона

7:51
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Хмельницькому шосе збудують громадську вбиральню. На її будівництво готові надати понад 1,5 мільйона. 

На сайті публічних закупівель опублікували тендер на нове будівництво громадської вбиральні по Хмельницькому шосе. Очікувана вартість – 1 576 146 гривень. Замовником робіт є департамент комунального господарства та благоустрою.

Точне місце розташування вбиральні наразі не вказано. Однак, у тендерній документації зазначено обсяг робіт, які необхідно виконати. Зокрема, підвести водогін, прокласти напірну каналізацію, облаштувати насосну станцію, змонтувати саму вбиральню та після завершення всіх робіт – подбати про благоустрій та озеленення навколо. Поряд із вбиральнею також розмістять два євроконтейнери для сміття.

Вказано, що роботи необхідно виконати до 31 жовтня. Відкритий аукціон з визначення виконавця робіт розпочнеться 25 серпня.

Нагадаємо, що ще у 2018 році оголосили тендер на встановлення модульної вбиральні у Лісопарку за 2,1 млн. Її планували встановити поблизу дитячого майданчика, однак ця закупівля не відбулась. Згодом модульні вбиральні встановили на проспекті Космонавтів та у Центральному парку.

Нещодавно вінничанка Тамара Гранкіна створила петицію, у якій просила міську владу розглянути можливість встановлення біотуалетів на вулицях та кінцевих зупинках транспорту. Наразі петиція зібрала 134 підписи з необхідних 350.

Читайте також: У Вінниці пропонують встановити біотуалети на вулицях та кінцевих зупинках транспорту

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.