У туристичного маршруту “Camino Podolico” з’явився сайт

12:23
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У проєкту «Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова» з’явився сайт, на якому можна переглянути детальний маршрут туристичного шляху, почитати відгуки, подивитися фотографії та не тільки. 

Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту. Сайт можна переглянути за ЦИМ посиланням.

– Тож якщо ти любиш подорожувати, обожнюєш походи, а думка про ще не бачені архітектурні пам’ятки та неповторні краєвиди змушує збирати рюкзак — швиденько заходь на сайт, щоб побачити, що на тебе чекає! А ще тут можна знайти собі місце для ночівлі й обіду та відгуки від тих, хто вже подолав цей маршрут, – ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, подільський шлях Святого Якова «Camino Podolio» створений за моделлю міжнародного культурного проєкту, паломницької дороги до Іспанії. Як ми писали раніше, розроблений маршрут має протяжність у понад 250 кілометрів сполученням Вінниця – Кам’янець-Подільський. Маршрут переважно проходить біля річок, лісів та мощеними дорогами. На цьому маршруті, який можна пройти або проїхати велосипедом, уже напрацьовані точки, де можна відпочити, переночувати, поїсти та подивитися на історичні пам’ятки Поділля.

Проєкт реалізує Барська міська рада у партнерстві з Вінницькою міською радою, а також територіальними громадами Вінницької та Хмельницької областей у межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму України.

Фото – фейсбук-сторінка Camino Podolico

Читайте також: Чотири річки, мощені дороги, храми та монастирі: у Вінниці презентували подільський шлях Святого Якова «Caminо Podolio»

Читайте також: У Вінниці триває опитування містян щодо покращення простору вздовж малої річки Дьогтянець

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.