У семи вінницьких школах покращують укриття за підтримки “Фонду Східна Європа”

22:44
Become a Patron!

У семи школах Вінниці покращують укриття за підтримки “Фонду Східна Європа”.

Як повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов, у проєкті взяли участь школи, де навчається офлайн найбільше дітей, і заклади, укриттями яких також користуються сусідні садочки.

Зазначено, що фонд передасть базові комплекти приладдя та інвентарю за рекомендаціями Міністерства освіти і науки України. Це, насамперед, меблі для сидіння, протипожежне обладнання, обігрівачі, аварійні світильники, аптечки, пледи, кулери для води та інше обладнання. Крім цього, матеріали, щоб зайняти дітей під час перебування в укритті: розвиваючі ігри, навчальні картки, фліпчарти та різна канцелярія.

 

Так, у першому транші школи отримали переважно ігрові та дидактичні матеріали, а у другому – засоби пожежного захисту. Очікуються також й інші поставки.

 

Наша громада доклала зусиль, щоб учні могли відвідувати школи офлайн і щоб навчання було безпечним, наскільки це можливо. Провели ремонти укриттів та оснастили найнеобхіднішим. Забезпечили також генераторами на випадок екстрених ситуацій. І ми подовжуємо співпрацювати з міжнародними партнерами, аби створити ще кращі умови. Головне, аби діти, попри воєнний стан, продовжували здобувати освіту. Вони, так само, як і дорослі, мріють про нашу Перемогу, – йдеться у дописі міського голови.

Фото – зі сторінки Сергія Моргунова у Facebook

Читайте також: У Вінниці виділили додаткові кошти на капремонт укриттів вінницьких дитячих садочків та шкіл

Читайте також: У Вінниці в школах та садочках встановлять 65 генераторів на випадок критичних ситуацій

Читайте також: У Вінниці запрацював ще один дитячий садочок у мікрорайоні Вишенька

Читайте також: У вінницькому садочку №33 завершили дооблаштування найпростішого укриття

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.