У п’яти селах Калинівської територіальної громади на 10 днів припинять газопостачання

7:34
Автор: Vежа

З наступного тижня у п’яти селах Калинівської громади тимчасово припинять газопостачання. Там «Вінницягаз» запланували відремонтувати розподільні газопроводи.

Як повідомляють в АТ «Вінницягаз», фахівці розпочнуть ремонтні роботи на розподільних газопроводах середнього та низького тиску у п’ятьох населених пунктах Калинівської об’єднаної територіальної громади.

У зв’язку з цим з 9 години 14 червня по 16 годину 24 червня в селах Люлинці, Кутищі, Райки, Адамівка, Лемешівка буде тимчасово припинено газопостачання.

– Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних мереж та безпечного постачання природного газу споживачам. Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Відновлення газопостачання буде проводитись у міру виконання запланованих робіт, — додають у «Вінницягаз».

Важливо, щоб мешканці будинків перекрили крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання. Коли ж ремонтні роботи завершать, на момент пуску газу, необхідно забезпечити доступ фахівців до газових приладів у помешканнях.

У «Вінницягаз» наголошують, що відновлення подачі газу буде проводитись лише за наявності мешканців у будинках.

Читайте також: Де у Вінниці не буде світла у червні: графік відключень

Читайте також: «ЗдавайТЕ»: у Вінниці перевірили якість блакитного палива на заклик «Супергазу». ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.