У міськраді відповіли, чи закриватимуть уночі парковку садиби Пирогова

12:59
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій міській раді відповіли на дві петиції щодо парковки садиби Пирогова. В одній із них просили закрити доступ до парковки музею у неробочий час, а в іншій – залишити її відкритою для всіх вінничан.

Зауважимо, що причиною встановлення шлагбаумів і закриття доступу на парковку музею автор петиції вказував те, що там щовечора і щоночі збирається справжня “банда”, яка вже не перший рік не дає спокою усім жителям прилеглих територій. За його словами, “вони влаштовують нічні дискотеки з 22:00 до 5:00 зі своїх автомобілів і вуличні гонки, що не тільки шумні, а й небезпечні”. 

Натомість автор “зустрічної” петиції просив не робити цього, адже “забрати єдину парковку, це все одно, що забрати тротуар у пішоходів”.

Парковка біля садиби Пирогова єдине місце у місті, куди вінничани мають змогу виїхати після трудового дня для відпочинку та спілкування, не заважаючи нікому. Там відпочиває вечорами не тільки молодь, а також люди різних вікових категорій йдеться у тексті звернення.  Це місце загального користування громадян, які хочуть запаркувати своє авто у безпечному місці та насолодитися вечірніми “нічними” прогулянками у ботанічному саду та біля озера, адже там прекрасні краєвиди у будь-який час доби та пори року. Закриття цієї парковки не вирішить ніякої проблеми з шумом та спокоєм мешканців цього мікрорайону, оскільки проспект Юності та кільце так і залишиться для так названих перегонів.

Для розв’язання цієї проблеми автор петиції пропонує не закривати парковку музею, а виділити окрему територію для автомобілістів, де вони могли б вдосконалювати свої навички та вміння, не заважаючи нікому. На його думку, таке місце могло би вирішити й проблему автошкіл, які не мають свого автодрому і навчають майбутніх водіїв на тій самій парковці біля садиби Пирогова. Крім того він запропонував встановити там більше сміттєвих баків.

Сьогодні, 24 лютого, місцева влада відповіла на обидві петиції.

Так, відповідно до Правил дорожнього руху України (п. 15.15)  та правил благоустрою території міста Вінниці (п. 6.4.6), для встановлення шлагбауму при заїзді на паркувальну зону музею-садиби імені Пирогова відсутні нормативні підстави, тому її перекриття не планується.

Одночасно повідомляється, що виконавчі органи міської ради направили лист на адресу Управління патрульної поліції у Вінницькій області щодо запобігання правопорушень водіями транспортних засобів у нічний час на перехресті вулиць Пирогова та Юності. А щодо влаштування окремого спеціального місця для підвищення навичок керування транспортних засобів, то у міськраді порадили подати такий проект на конкурс “Бюджет громадських ініціатив”.

Також у відповіді на петицію повідомили, що урни для сміття встановлюються першочергово на зупинках громадського транспорту. А додатково урнами облаштовуються території, на яких проводяться масові заходи, а також центральна частина міста з інтенсивним пішохідним рухом.

Детальніше з текстом відповіді можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Фото – e-dem.in.ua
Ілюстративне фото – pz-news.de

Читайте також: П’ять місць зайнятих, одне – вільне: наскільки завантажені парковки в центрі Вінниці. ГРАФІКА

Читайте також: Паркування по-вінницьки: які зміни готує міська влада для водіїв

Читайте також: Нові парковки Вінниці матимуть мінімум 5% місць із зарядками для електрокарів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.