У міській раді зареєстрували ініціативу вінничан про створення парку відпочинку “Спартак”

10:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

У міській раді зареєстрували ініціативу вінничан “Про створення сучасного парку відпочинку Спартак”. Її підписали 276 членів територіальної громади міста.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради. Зазначається, що таку ініціативу (проєкт рішення міської ради “Про створення сучасного парку відпочинку Спартак”) члени територіальної громади міста подали 1 грудня 2021 року. Цей проєкт вони пропонують винести на розгляд Вінницької міської ради.

А щодо парку, то його пропонують створили на земельній ділянці орієнтовною площею 2, 05 га, межі якої зазначені пунктиром на зображенні нижче.

Графіка – vmr.gov.ua (з повідомлення про місцеву ініціативу)

На підтримку подання цієї ініціативи було зібрано 276 підписів. Уповноважена представниця ініціативної групи Любов Кошелєва. З текстом проєкту цього рішення Можна ознайомитися за ЦИМ посиланням. 

Про засідання постійних комісій та пленарне засідання Вінницької міської ради, під час яких буде розглядатися проект рішення ради, поданий у порядку місцевої ініціативи «Про створення сучасного парку відпочинку «Спартак», Вас буде повідомлено додатково, – йдеться у відповіді міської ради заявнику.

Графіка – vmr.gov.ua (з архіву)

Нагадаємо, що у серпні минулого року у Вінниці тривало громадське обговорення щодо містобудівної документації –  “Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, Соборною, Миколи Оводова та річкою Південний Буг”.

Тоді на сайті міської ради опублікували проєктний план на 9,52 Га цієї території в центрі міста. Зокрема він передбачав створення кількох будинків на 120 квартир, 309 машино-місць для паркування (100 місць в паркінгу, 102 – для громадських будівель, 107 – для житлових будинків), два готельних комплекси, причал з кафе тощо. Детальніше про це – ТУТ.

Ілюстративне фото – tapeciarnia.pl

Читайте також: У Вінниці розпочалось обговорення заяви про екологічну оцінку плану території біля Південного Бугу

Читайте також: Вінниця курортна: один день на Бузі. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: У Вінниці в районі обласного наркодиспансеру планують збудувати 26 котеджних будиночків

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.