У Вінниці в районі обласного наркодиспансеру планують збудувати 26 котеджних будиночків

10:50
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці в районі обласного наркодиспансеру планують збудувати 26 котеджних будиночків. Наразі оголосили громадське обговорення містобудівної документації детального плану території, яку планують змінити.

Про це повідомляється в оголошенні про громадське обговорення щодо містобудівної документації – “Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, Родіона Скалецького, р. Південний Буг та Вишенька в м. Вінниці”.

Так, згідно з документацією, в районі обласного наркодиспансеру проектом передбачено збудувати 26 двоповерхових житлових будиночків. Як пояснив директор Департаменту архітектури та будівництва ВМР Яків Маховський, йдеться про приватну земельну ділянку одразу за ЖК “Dream Town”. Біля будиночків, згідно з документацією, частина території передбачена під житлову садибну забудову.

 

Також техніко-економічні показники документації передбачають, що загальна територія в межах проекту складає 2,3151 га, а площа запланованої садибної забудови (етап від 3 до 7 років) – 1971,3 м2.

Відтак, з метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації у міській раді оголосили громадське обговорення.

Вказується, що організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. А замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради, розробником – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16:00 до 17:00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 13 грудня 2021 року включно.

Ділянка 0510136600:02:084:0023 Наразі її цільове призначення в кадастрі:Автомобільного транспорту для потреб автотранспорту”

З відповідальними особами щодо розгляду пропозицій (працівниками Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування) можна сконтактувати за тел. 67-22-76.

Зазначено, що пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: [email protected] до 13 грудня 2021 року включно.

У повідомленнях мають бути вказані прізвища, імена, по батькові, місце проживання та поставлений особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом одного місяця з моменту опублікування оголошення – до 13 грудня 2021 року.

Ілюстративне фото – riastatic.com

Читайте також: Вінничани в петиції просять зберегти кінотеатр імені Коцюбинського

Читайте також: У Вінниці на місці Експоцентру планують створити “Business hub”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.