Причал, готелі та парковки: у Вінниці триває обговорення плану території між Південним Бугом і Коріатовичів

10:58
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці до 31 серпня включно триватиме громадське обговорення щодо містобудівної документації. Вона стосується “Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, Соборною, Миколи Оводова та річкою Південний Буг”.

На сайті міської ради повідомили, що це обговорення розпочали з метою залучення представників громадськості. Також там опублікували проєктний план на 9,52 Га цієї території в центрі міста. Зокрема він передбачає створення кількох будинків на 120 квартир, 309 машино-місць для паркування (100 місць в паркінгу,  102 – для громадських будівель, 107 – для житлових будинків), два готельних комплекси, причал з кафе тощо.

Частина детального плану. Зображення – vmr.gov.ua
Відкрити зображення усього плану в більшому масштабі можна за ЦИМ посиланням. 

Загалом на плані території  позначені проєкти таких об’єктів:

– місця для паркування міського басейну “Авангард”,
– триповерхове кафе на 100 місць,
– місця для паркування відвідувачів кафе,
– місця для паркування відвідувачів двох готельних комплексів,
– чотириповерховий готельний комплекс,
– чотириповерховий готельний комплекс з мансардою,
– причал з кафе,
– двоповерховий паркінг на 100 машино-місць,
–  чотири триповерхові житлові будинки,
– три чотириповерхові житлові будинки,
– чотири п’ятиповерхові житлові будинки,
– трансформаторна підстанція,
– триповерхова громадська будівля.

У Вінницькій міській раді зазначили, що громадське обговорення щодо містобудівної документації триватиме до 31 серпня 2020 року включно.

Пропозиції та зауваження можна подати у письмовій формі – в Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради (вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59), або за допомогою електронної пошти: [email protected] (до 31 серпня 2020 року включно).

У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються, – зазначають в міськраді.

Проектний план Коріатовичів на громадські слухання. Зображення – vmr.gov.ua

У повідомленні також йдеться, що з основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в Департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16:00 до 17:00 години, к. 8), за адресою: вул. Пушкіна, 38. Зробити це можна до 31 серпня 2020 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку Департаменту архітектури та містобудування, тел. (0432) 67-22-76.

Організатором громадського обговорення визначений Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП “Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури”.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: Ландшафтний парк і відкриття підземної річки: у Вінниці показали, яким буде “Альтман сквер”. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.