У Хмільницькому районі тисячі помешкань були без газу через втручання в газорозподільну мережу

7:46
Автор: Vежа

Минулих вихідних чотири тисячі помешкань у Хмільнику, а також у дев’яти селах району залишились без газопостачання. У «Вінницягаз» повідомили, що це спричинили хуліганські дії невідомих громадян. 

За інформацією АТ «Вінницягаз», у суботу, 24 квітня, близько 18 години у Хмільнику невідомі особи самовільно втрутились в роботу газорозподільної мережі та перекрили дві засувки на газопроводах. Зокрема, одну з них пошкодили, спричинивши витік газу.

Внаслідок таких дій без газопостачання залишились чотири тисячі осель міста Хмільник та сіл Крутнів, Лелітка, Голодьки, Стара Гута, Вербівка, Вугли, Лозова, Педоси, Думенки Хмільницького району.

Фахівцям АТ «Вінницягаз» довелось в екстрено виконати аварійно-відновлювальні роботи.

– На місці події для відновлення газопостачання споживачів працюють 70 фахівців Хмільницького відділення АТ «Вінницягаз». Задіяні аварійно-диспетчерські служби Хмільницької, Калинівської, Козятинської та Літинської дільниць компанії, — йдеться у дописі.

Крім того, звернулися до поліції для з’ясування обставин самовільного втручання у газорозподільну мережу та встановлення осіб зловмисників.

– Подібні самовільні втручання в роботу газорозподільної системи розцінюються як хуліганські дії та тягнуть за собою адміністративну відповідальність, а також відшкодування заподіяних збитків, — додають у «Вінницягаз».

Зазначили, що відновили газопостачання у неділю, 25 квітня, й для цього фахівці «Вінницягаз» мали потрапити у кожну квартиру, аби перевірити відсутність витоків.

Читайте також: В Агрономічному пошкодили дві ділянки газопроводу під час самовільних земельних робіт

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.