В Агрономічному пошкодили дві ділянки газопроводу під час самовільних земельних робіт

18:06
Автор: Vежа

Понад 80 будинків у селі Агрономічне залишилися без газу. Все тому, що там пошкодили дві ділянки газопроводу під час самовільних земельних робіт.

Про це сьогодні, 2 квітня, повідомило АТ “Вінницягаз” на своїй офіційній сторінці у Фейсбук. Зазначається, що роботи з облаштування зливової каналізації виконувалися без погодження з АТ “Вінницягаз”. Відтак, внаслідок пошкодження двох підземних поліетиленових газопроводів середнього тиску (діаметром 110 мм та 75 мм), без газопостачання залишилося понад 80 будинків по провулку Весняному та провулку Різдвяному.

“Вінницягаз” наразі … проводить ремонт та заміну ділянок пошкодженого газогону. Після цього має бути проведена перевірка мереж на герметичність та пуск газу споживачам. … Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників АТ “Вінницягаз” до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців у своїх будинках та квартирах, йдеться у повідомленні.

Також у компанії повідомили, що вони подали заяву до правоохоронних органів про незаконне втручання в роботу газорозподільних мереж. Зазначається, що в таких випадках Законом передбачена відповідальність для винних осіб у вигляді штрафу, а також відшкодування заподіяних збитків.

Вкотре нагадуємо, що проведення земельних робіт, а також робіт в охоронних зонах газорозподільних мереж має бути в обов’язковому порядку погоджене з АТ “Вінницягаз” як оператором газорозподільних мереж, – йдеться у повідомленні.

Фото – facebook.com/vinnitsagas

 

Читайте також: Антимонопольний комітет оштрафував АТ “Вінницягаз” на майже 25 мільйонів гривень

Читайте також: У Вінниці через відсутність договору мешканці 178 квартир залишилися без газу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.