У грудні міськрада планує придбати евакуатор для боротьби з незаконним паркуванням

13:12
Автор: Юлія Плахтій

У Вінниці вже в грудні цього року планують придбати евакуатор. Тобто тоді ж, коли має запрацювати інспекція паркування. Тож, вочевидь, поліція та інспектори з паркування будуть використовувати новеньку техніку для боротьби з водіями-порушниками. 

Відповідне рішення про внесення змін до «Програми розвитку сфери паркування на 2019-2021 роки», а саме про придбання евакуатора, підтримали депутати Вінницької міської ради сьогодні, 4 жовтня, під час чергової сесії.

Зокрема, як зазначено в документі, розділ “Виконання заходів програми” було доповнено пунктом №15 – “Придбання евакуатора з краномманіпулятором та евакуаторною платформою з лебідкою на базі вантажного автомобіля”. Зазначено, що термін виконання – грудень 2019 року.

Зазначимо також, що раніше Патрульна поліція Вінниці скаржилась, що не може боротися з неправильно припаркованими авто саме через відсутність евакуатора.

Нагадаємо, цього року у Вінниці розпочне свою роботу інспекція з паркування, про що стало відомо ще 6 вересня під час круглого столу за участю представників міськради та громадських активістів.

Тоді було озвучено, що в новоствореному відділі планується 20 посад. Також міськрада планувала придбати спеціальний евакуатор для того, щоб евакуйовувати транспортні засоби водіїв-порушників. Окрім того, розроблялася документація на створення спеціального майданчику для розміщення тимчасово затриманих транспортних засобів. Як відомо, інспектування розпочнеться з вулиці Соборної.

Читайте також: У Вінниці в грудні почне роботу інспекція з паркування

Читайте також: Паркування по-вінницьки: які зміни готує міська влада для водіїв

Читайте також: У Вінниці не можуть боротися з неправильним паркуванням, бо немає маніпулятора

Читайте також: Інвалідне автохамство: як вінницькі водії відреагували на нові штрафи за паркування. ФОТОФАКТ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.