Цьогоріч у Вінниці висадять сто тисяч квітів. ВІДЕО

10:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

Незабаром на вулицях Вінниці висадять близько 100 тисяч різноманітних квітів. Наразі їх вирощують у теплицях “Вінницязеленбуду”.

Цієї весни Вінницю прикрасять 20 тисяч чорнобривців, стільки ж канн, 25 тисяч айстр, хризантеми, лаванда, петунії та деякі інші квіти, розповідають у сюжеті телеканалу “ВІТА”.

 

Заступниця директора з агротехнічних питань Тетяна Прибиш розповідає, що кожен квітник має свій план й фахівці підприємства складають дизайн, як виглядатиме та чи інша клумба цього року. Потім, згідно зі спеціальною таблицею, рахують скільки квітів потрібно висадити на метр квадратний.

– Саме однорічні квіти дають найбільше барв для квітників. Жодною іншою квіткою ніколи не заміниш такий постійний і безперервний період цвітіння, як саме однорічними. Вони цвітуть від кінця квітня і, грубо кажучи, до морозів.

 

 

У теплицях працівники підживлюють квіти, очищають від невеликих бур’янів, а також, як розповідають садівниці, з квітами потрібно спілкуватись. Переконують, що рослини відчувають настрій своїх доглядальниць.

– Якщо доброта до нього (квітів – ред), ласка… Як до людини, так і до квіточки, – розповідає працівниця “Вінницязеленбуду” Надія Ключковська.

– Коли ти потім дивишся, що воно після твоїх рук прийнялося, воно пускає корінець, так все гарно проростає. Як на душі приємно, – додає інша працівниця Юлія Тацюк.

До речі, працюють у теплиці не лише жінки, є й чоловік.  Андрій Мельничук жартує, що квіти, якими він займається, гарно ростуть і це означає, що він їм підходить.

 

Аби квіти гарно росли, у теплиці створюють необхідні умови. Однак, перш ніж висадити рослини на вулиці міста, їм необхідно акліматизуватися. Певний час на декілька годин усі квіти виносять на вулицю. Лише після того, як рослини звикнуть, їх можна забрати на висадку.

Читайте також: У Центральному парку Вінниці розквітли 40 тисяч тюльпанів. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Сакури чекають свого часу: як у вінницьких теплицях готують зелень для весни. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.