Цьогоріч для шкіл Вінниці придбали 8 пароконвектоматів. ВІДЕО

10:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

Пароконвектоматами вже оснащені 63 заклади освіти Вінниці. Цього року таке кухонне обладнання придбали для восьми шкіл міста, а також для чотирьох садочків на приєднаних територіях.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради. Зазначається, що пароконвектомати зберігають смак, поживні речовини продуктів, а також економні в експлуатації. Саме тому їх використовують на професійних кухнях.

У школах і садочках з їхньою допомогою готують парові тефтелі, тушковані овочі під соусом тощо.

– Якісне харчування важливе. Ми впровадили муніципальний проєкт модернізації харчоблоків. І вже обладнали пароконвектоматами 63 міські заклади освіти. Повністю укомплектовані садочки – це був І-ий етап проєкту. Продовжуємо оснащення шкіл – цього року закупили обладнання ще для 8 закладів: №№ 3, 12, 18, 21, 26, 30, 31, Вінницько-Хутірського ліцею, – зазначив міський голова  Сергій Моргунов на своїй сторінці у Фейсбук.

Також повідомляється, що пароконвектомати придбали у чотири садочки, які розміщені на приєднаних територіях (с. Стадниця, Гавришівка, Малі Крушлинці, Писарівка). Крім цього таке обладнання встановлять і в харчоблоку новозбудованого Вінницько-Хутірського дитячого садочку.

У міській раді зазначають, що харчування дітей у дитячих садках та школах Вінниці організовують за системою безпечності та якості НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Point). А пароконвектомати встановлюють у рамках муніципального проєкту з осучаснення харчоблоків.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: Нагадує кафе: показали, як виглядає їдальня та кухня нової школи на Поділлі. ВІДЕО

Читайте також: У вінницькому фізико-математичному ліцеї №17 облаштували “Екохаб”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.