Цього року у Вінниці планують зібрати 5 тролейбусів VinLine

12:21
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці планують зібрати ще п’ять тролейбусів VinLine. Роботи розпочнуться вже навесні. Для цього залучать кредитні кошти. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, сьогодні, 26 березня, депутати міської ради схвалили рішення про залучення кредитних ресурсів у розмірі 35 мільйонів гривень на виготовлення п’яти тролейбусів VinLine. Ці тролейбуси будуть з автономним ходом, а тому зможуть продовжити тролейбусні маршрути, щоб покращити транспортне сполучення віддалених мікрорайонів.

Наразі команда фахівців Вінницької транспортної кампанії готується до старту робіт з виготовлення тролейбусів з автономним ходом, які планується  зібрати до кінця цього року на базі тролейбусного депо.

У міській раді нагадують, що перші чотири вінницькі тролейбуси транспортники зібрали у 2019 році. Ці тролейбуси безшумні, безпечні для пасажирів, зручні для маломобільних груп населення, економлять до 40% електроенергії у порівнянні зі старішими моделями.

Для прикладу, минулого року фахівці “Вінницької транспортної компанії” зібрали два тролейбуси VinLine, які мають можливість ще 20 кілометрів рухатись на автономному ході без контакту з мережею.

До речі, на минулій сесії міської ради, яка відбулась 26 лютого, депутати схвалили рішення про придбання у цьому році десяти автобусів турецького виробництва.

Фото: Вінницька міська рада та архів Vежі

Читайте також: У Вінниці планують придбати у лізинг 10 міських автобусів

Читайте також: Автономний 20 кілометрів: у Вінниці тестують перший тролейбус VinLine з автономним ходом. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.