“Танці на столах і слем під сценою.”: у Вінниці виступить чеський гурт “DENOI”

11:40
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці в рамках туру “Back to The Summer” виступить гурт із Чехії – “DENOI”. Організатори запевняють, що будуть танці на столах і слем під сценою.

Загалом у жовтні вони мають відвідати п’ять міст України, щоб освіжити та закріпити яскраві літні спогади, забути про все та разом відриватися під “бомбезний мікс металу з електронною танцювальною музикою і Drum & Bass”.

– DENOI – це епатажні та веселі бунтарі, для яких не існує шаблонів, тільки хардкор. Танці на столах і слем під сценою – ви маєте це бачити, якщо ще досі не бачили! Буде вогонь! (Bude oheň!) Буде багато вогню! (Bude hodně ohně!), – кажуть організатори.

Концерт “DENOI” відбудеться 23 жовтня в “Royal Pub” (проспект Коцюбинського, 39). Початок о 20:00 годині. Квитки, вартістю 150 гривень, можна придбати за ЦИМ посиланням. 

Нагадаємо, що у Вінниці “DENOI” виступатимуть не вперше. Цього літа вони приїжджали у рамках всеукраїнського туру “КайФАЙНЕмо”, з яким відвідали 15 міст разом із “O.Torvald” та “The Unsleeping”. Як це було, читайте і дивіться за ЦИМ посиланням. 

Фото – pingpong.com.ua

Читайте також: У Вінниці з “Національно-визвольним сольником” виступить Андрій Щегель

Читайте також: До Вінниці приїде “Курган & Агрегат”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.