У Вінниці з “Національно-визвольним сольником” виступить Андрій Щегель

13:20
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 5 Жовтня 2021, в 15:14

У Вінниці 22 жовтня виступить популярний український стендап-комік і співавтор проєкту “Srakadupa” Андрій Щегель. Він приїде з новою програмою “Національно-визвольний сольник” у рамках туру містами України.

Як зазначається в анонсі виступу, на “фанатів комедії і борців за щастя України” чекає нова програма з купою приколів, піснями, криками, фірмовим обуренням та іншими потугами Андрія Щегеля довести свою комедійну спроможність, та ще й українською мовою“.

– Вельмиповажне товариство! На виконання Закону України Про забезпечення функціонування української мови як державної, а також задля рішучої участі у подоланні спричинених багатовіковою асиміляційною політикою колонізаторів та окупантів деформації національного мовно-культурного простору; прагнучи до посилення державотворчих і консолідаційних функцій української мови, підвищення її ролі у забезпеченні територіальної цілісності та національної безпеки України, Я – геніальний комедіант і син України Андрій Щегель – заявляю новий роз@обний концерт українською мовою під назвою “Національно-визвольний сольник”, – йдеться в анонсі.

“Національно-визвольний сольнико” Андрія Щегеля відбудеться у п’ятницю, 22 жовтня, в просторі “Cherdak” (вул. Соборна, 24; ТРЦ Sky Park, 8 поверх). Початок – о 19:30 годині. Квитки, вартістю 300 гривень, можна придбати за ЦИМ посиланням. У день концерту ціна буде вищою – 350 грн.

Пізніше цей сольник буде доступний у записі на платформі національного онлайн-кінотеатру “SWEET.TV”. Вони зазначають, що це “перший випадок в Україні, коли стендап-концерт створюється спеціально для платформи онлайн-кінотеатру”. Попередній виступ Андрія Щегеля – “Артист в законі” – також можна переглянути у цьому онлайн-кінозалі.

Афіша – sweet.tv

Читайте також: Вистава про життя Квітки Цісик та сцени з сімейного життя: що показуватимуть у театрі Садовського в жовтні. РЕПЕРТУАР

Читайте також: Люта українізація: у Вінниці Мухарський влаштував “свято русофобії”. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.