До Вінниці приїде “Курган & Агрегат”

15:11
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вже 22 жовтня у Вінниці відбудеться концерт відомого українського хіп-хоп гурту з Харківської області “Курган & Agregat”. Подія пройде у “відродженому” та знайомому багатьом вінничанам місці – “Royal Pub”.

Як ідеться в анонсі події, “трушні енергійні селюки “Курган & Agregat” будуть читати свій реп” 22 жовтня о 20:00 у “Royal Pub” за адресою: вулиця Коцюбинського, 39.

До речі, на своїй інстаграм-сторінці “Royal Pub” свою “еру відродження” розпочинає вже у цьому місяці. Наразі паб ще зачинений, проте вже анонсує виступи інший гуртів.

“Вам надоїла осінь? Нічого не радує? Задрала тік ток музика? Не хватає енергії? Тоді ми їдем до вас!! І їдем не з пустими руками, а з новим альбомом, який не похожий на те шо ми робили раньше. Так шо приходьте і послухайте його, а потом самі решайте шо з цих варіантов казать: “Вау, класно звучить” або “Не, раньше було лучше”. Но главне знайте, шо “Сельську драку” і “Лове”, ви полюбому почуєте. Так шо беріть масочки, антісептіки і приходьте до нас на канц, будем стригтись як в прошлий раз і тусуваться!” – йдеться в анонсі концерту “Курган & Agregat”.

Варто зазначити, що “Курган & Agregat” — перший гурт, який вийшов з села та має мільйони переглядів у Youtube, треки в топі iTunes, багатотисячну аудиторію на фестивалях і в клубах по всій країні. Це цікаво, передусім, тим, що хлопці стали популярними, не відмовляючись від своєї “сільської” ідентичності, а роблячи на ній акцент.

Історія гурту розпочалась з того, що нікому не відомі хлопці записали непрофесійно відзнятий кліп на пісню “Лове (Love)” ще у 2014 році та виклали його на Youtube-канал «Блаженное село». Відео так “зайшло” глядачам, що почало набирати багато переглядів та стало “вірусним” в інтернеті. Згодом про учасників гурту – братів Євгена, Аміля і Раміля – дізналось ще більше українців та їх почали запрошувати на великі фестивалі, зокрема київський “Atlas Weekend”, львівський “ZaxidFest”, та тернопільське “Файне Місто”.

Треки відомі “суржиковою” українською. “Курган & Agregat” з “інтернет-мема” перетворився на гурт, який виступає у київському концерт-холі “Atlas”, де зазвичай дають концерти зарубіжні музиканти.

Квитки можна придбати за ЦИМ посиланням.

Фото – з анонсу-події та https://slukh.media/