Створити автолавку і пускати в транспорт людей з інвалідністю: нова петиція у Вінниці

9:12
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінничани у петиції просять дозволити вхід в міський транспорт людям з інвалідністю та особам, що доглядають за мешканцями з інвалідністю. Містяни також пропонують створити крамницю на колесах, яка б доставляла маломобільним групам населення продукти і ліки.

Як розповідає авторка петиції Галина Данілова, у Вінниці “є окремі місця в приватному секторі, де до найближчого продуктового магазину три зупинки, а до аптеки – навіть всі вісім”. З її слів, з урахуванням відстані, яку потрібно пройти до крамниці чи аптеки, такі переходи не під силу літнім і немічним людям.

Тому пані Галина пропонує дозволити вхід в міський транспорт у засобах захисту (“протигазах і рукавицях”) людям з інвалідністю І та ІІ груп, а також пасажирам, які здійснюють догляд за людьми з інвалідністю та особами старше 85 років.

Авторка також пропонує організувати “автолавку”, яка всім особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення буде везти продукти і ліки. Зокрема, йдеться про доставку по графіку продуктів (хліба, крупів, м`яса, овочів, фруктів, дієтичних продуктів).

Крім цього, авторка пропонує створити телефон довіри для людей, які не можуть дістатись аптек.

Станом на сьогодні петиція набрала 0 підписів із 350 необхідних. Підтримати звернення можна ще протягом 13 днів – до 16 квітня 2020 року. Проголосувати за петицію можна ТУТ.

Нагадаємо, що згідно з рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької міської ради, з 29 березня громадський транспорт міста призупинив перевезення громадян, крім окремих категорій. Так, трамваями, автобусами та тролейбусами можуть користуватися лише співробітників підприємств, установ та організацій, які відносяться до критичної інфраструктури.

Фото з архіву

Читайте також: У вінницькій міськраді пояснили, хто зможе користуватися громадським транспортом за спецперепустками

Читайте також: Уряд дозволив перевозити пасажирів в громадському транспорті в кількості половини місць для сидіння

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.