У Вінниці призупинять перевезення пасажирів в громадському транспорті, крім працівників установ критичної інфраструктури

12:48
Автор: Vежа

З 29 березня у вінницькому громадському транспорті призупиняється перевезення громадян, крім співробітників підприємств, установ та організацій, які відносяться до критичної інфраструктури. 

Про це сьогодні, 27 березня вирішили під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької міської ради. Окрім того, всі пасажири мають бути в захисних масках та рукавичках.

Наразі повного переліку категорій громадян, яким буде дозволено проїзд у громадському транспорті з 29 березня, не оприлюднено. Відпрацювати порядок перевезення працівників підприємств та організацій, які відносяться до критичної інфраструктури, доручили Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку ВМР.

Крім того комісія зобов’язала виставити КПП на в’їздах та виїздах з міста із залученням поліції, Національної гвардії та представників медичних установ.

Також на даних КПП мають встановити відповідні інформаційні знаки, освітлення, шлагбауми, санітарні бар’єри. Також вирішили забезпечити “пропуск осіб, які заїжджають територію Вінницької ОТГ або в’їжджають на територію Вінниці за умови проведення медичного огляду, безконтактної термометрії, заповнення медико-санітарної декларації та направлення на обстеження осіб з підозрою на ГРВІ”.

Окрім того на блокпостах планують проводити дезінфекцію транспортних засобів.

Нагадаємо, що станом на 10:00 27 березня на території Вінниці зафіксовано вже дев’ять випадків захворювання на Covid-19, сім з них – в обласному центрі. 

Читайте також: Більшість хворих на коронавірус у Вінниці – колеги першої місцевої пацієнтки, в якої виявили Covid-19. ВІДЕО

Читайте також: Місто на карантині: що відбувається на блокпостах навколо Вінниці. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.