Штрафів на 7,5 мільйона: торік у Вінниці інспектори з паркування виявили понад 19 тисяч порушень

11:34
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці минулого року інспектори з паркування виявили 19 056 правопорушень. Кошти від штрафів надходять до міського бюджету і спрямовуються на різні проекти розвитку територіальної громади.

Як пише Вінницька міська рада, відділ паркування був створений у 2019 році, який спочатку лише проводив інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями міста. Минулого року інспектори з паркування почали штрафувати водіїв-порушників.

Відтак, за період із 12 травня по 31 грудня 2020 року інспектори з паркування виявили 19 056 правопорушень на загальну суму 7,5 мільйона гривень.

Як ідеться у повідомленні, за пропозиціями відділу протягом березня-грудня 2020 року було облаштовано 183 місця для зупинки та стоянки транспортних засобів в центральній частині міста та 1 013 місць – в інших мікрорайонах. Тут можна переглянути мапу з усіма парковками міста.

Загалом станом на кінець минулого року у Вінниці є 8 861 місце для зупинки та стоянки транспортних засобів, у тому числі 400 місць для осіб з інвалідністю та 24 місця для паркування мотоциклів.

Також у 2020 році було придбано чотири електроскутери, завдяки яким з’явилася можливість швидкого реагування на звернення вінничан та охоплення більшої території роботи інспекторів з паркування.

Окрім цього на спеціальній сторінці сайту міськради водії, на яких оформлене адміністративне стягнення стосовно порушення правил паркування, можуть знайти реквізити для оплати штрафів, дізнатися про час та місце евакуації автомобіля, що порушив ПДР України, а також на який спецмайданчик його евакуйовано.

Для комунікації із вінничанами працює сторінка «Паркування Вінниця» у соціальній мережі Facebook та канали у месенджерах Телеграм та Вайбер.

Нагадаємо, в червні минулого року почали евакуювати автівки, запарковані з порушенням ПДР. В липні 2020 року Вінниця придбала муніципальний евакуатор.

Читайте також: “Джипи – передусім”: у Вінниці інспектори з паркування вийшли на перший рейд. ФОТО

Читайте також: Інспектори з паркування у Вінниці поки не штрафуватимуть водіїв-порушників: перевіряють техніку

Читайте також: П’ять місць зайнятих, одне – вільне: наскільки завантажені парковки в центрі Вінниці. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.