Шкода державі – понад 5 мільйонів гривень: на Вінниччині виявили факт самовільного користування надрами

9:35
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У Тульчинському районі Вінниччини підприємство користувалось надрами для видобування цегельної сировини у період призупинки дії спеціального дозволу на користування надрами. Екологи зазначають, що таким чином, державі завдано шкоду на суму 5 592 938 гривень.

Як повідомила Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, під час планової перевірки інспектори сектору державного екологічного нагляду (контролю) надр виявили факт самовільного користування надрами.

Зазначено, що надра використовувались для видобування цегельної сировини (суглинку) у період призупинки дії спеціального дозволу на користування надрами впродовж 2019-2020 років.

На керівника підприємства склали протокол про адміністративне правопорушення за статтею 47 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення права державної власності на надра.

“Внаслідок таких дій державі завдано шкоду, яка становить 5 592 938 гривень 80 копійок. Підприємству пред’явлено претензію для добровільної сплати” – зазначає держекоінспекція.

Ілюстративне фото – https://ukranews.com/

 

Читайте також: Крадіжка лісу: як на Вінниччині «процвітає» незаконна рубка дерев

Читайте також: Екологи подали до суду на вінницьке підприємство, яке забруднює повітря

Читайте також: Екоінспектори перевіряють три водоканали на Вінниччині, які скидають воду у водойми

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.